10% atlaide visiem produktiem.

Search
Close this search box.

Pēdējais atjauninājums: 07/10/2023 12:40:42

COOKIE POLITIKA

AmoreJ (turpmāk tekstā – “e-veikals”) augstu vērtē un aizsargā savu klientu privātumu, tāpēc šajā Sīkfailu politikā (turpmāk tekstā – “Politika”) mēs skaidri un nepārprotami norādām šādus e-veikala lietošanas noteikumus un nosacījumus. informācijas vākšanas un izmantošanas principi, kas piemērojami veikala tīmekļa vietnei https://amorej.lt (turpmāk tekstā – “tīmekļa vietne”), kā arī cita informācija par e-veikala informācijas izmantošanu. veikala politiku un personas datu aizsardzības nodrošināšanas principiem.

Mēs piemērojam šo politiku, kad apmeklējat mūsu e-komercijas vietni. veikala tīmekļa vietnē un saņemt datus par jums, izmantojot sīkfailus. Šī politika neattiecas uz gadījumiem, kad jūs pārlūkojat citu uzņēmumu vietnes vai izmantojat trešo personu pakalpojumus.

Apstrādājot personas datus, mēs ievērojam Eiropas Savienības Datu aizsardzības regulas 2016/679, Lietuvas Republikas Personas datu tiesiskās aizsardzības likuma, citu saistīto tiesību aktu un kontrolējošo iestāžu norādījumu prasības.

  1. Kas ir sīkfaili?

Sīkfails ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne ievieto jūsu datora vai mobilās ierīces pārlūkprogrammā, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Nākamreiz, kad apmeklēsiet Vietni, šis fails var tikt nolasīts, lai Vietne varētu atpazīt jūsu datoru vai mobilo ierīci.

  1. Kāpēc mēs izmantojam sīkfailus?

Lai nodrošinātu pārredzamību un atbildīgu personas datu apstrādi, lūdzu, ņemiet vērā, ka ir pieejamas šādas e-pasta adreses. veikals apstrādā personas datus, kas iegūti, izmantojot sīkfailus, šādiem nolūkiem:

– Lai nodrošinātu efektīvu un drošu Tīmekļa vietnes darbību. Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu drošības funkcijas un novērstu ļaunprātīgas darbības.

– Lai labāk izprastu jūsu vajadzības un uzlabotu un pilnveidotu mūsu produktus, funkcijas un pakalpojumus, tostarp, kad piekļūstat mūsu Vietnei, izmantojot citas vietnes, lietojumprogrammas vai ierīces.

– Identifikācijai rakstiet uz e-pastu. veikala informācijas sistēmās un tīmekļa vietnē, lai identificētu apmeklētājus, kas atgriežas tīmekļa vietnē. Sīkfaili palīdz mums atlasīt jums pielāgotu saturu un personalizēt jūsu pieredzi. Sīkfaili arī palīdz izvairīties no pastāvīgas un atkārtotas reģistrācijas vai informācijas aizpildīšanas, kad jūs atkārtoti apmeklējat mūsu Tīmekļa vietni.

– Analizēt jūsu paradumus, lai tīmekļa vietni padarītu lietotājam draudzīgāku, efektīvāku un atbilstošāku jūsu vajadzībām un vēlmēm.

– Lai mērītu informācijas un datu plūsmu, kas nosūtīta uz mūsu Tīmekļa vietni. Mēs izmantojam sīkfailus, lai apkopotu statistikas datus par Tīmekļa vietnes lietotāju skaitu un to, kā viņi izmanto Tīmekļa vietni.

– Mērķauditorijas identificēšanai un veicināšanai. Mēs varam izmantot sīkfailus, lai apkopotu informāciju un tīmekļa vietnē tiktu rādīts tikai atlasīts saturs dažādām mērķa grupām. Mēs izmantojam sīkfailus, lai parādītu jums atbilstošas reklāmas gan mūsu vietnē, gan ārpus tās.

– Sīkfaili tiek izmantoti arī, lai reģistrētu, vai piekrītat, ka e-pasta vēstules izmanto. veikala tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, un šis jautājums netiek uzdots katru reizi, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni.

Ciktāl to atļauj piemērojamie tiesību akti, mēs varam saistīt datus, ko saņemam, izmantojot sīkfailus, ar citu informāciju, ko par jums iegūstam no citiem likumīgiem avotiem (t. i., informāciju par to, kā izmantojat mūsu pakalpojumus, mūsu lojalitātes programmas utt.).

Sīkfailu savāktā informācija ļauj mums nodrošināt jums ērtāku pārlūkošanas pieredzi, sniegt jums pievilcīgus piedāvājumus un uzzināt vairāk par Tīmekļa vietnes lietotāju uzvedību, analizēt tendences un uzlabot Tīmekļa vietni, klientu apkalpošanu un e-pastu. veikala sniegtie pakalpojumi.

  1. Kādus sīkfailus mēs izmantojam?

Katru reizi, kad apmeklējat mūsu Tīmekļa vietni, var tikt izveidotas ilgtermiņa (pastāvīgās) sīkdatnes, kuras tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā un kuras mēs redzēsim, kad jūs atgriezīsieties Tīmekļa vietnē. Tie netiks dzēsti pēc tam, kad būsiet pabeidzis mūsu Tīmekļa vietnes pārlūkošanu. Mēs izveidojam arī īstermiņa (sesijas) sīkfailus, kuru darbības termiņš beidzas vai kuri tiek dzēsti, kad esat pabeidzis mūsu vietnes pārlūkošanu (t. i., tie parasti ir derīgi tikai reālā laika mūsu vietnes apmeklējumiem vai vienai pārlūkošanas sesijai).

  1. veikala tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes:

– Nepieciešamie sīkfaili: mēs cenšamies piedāvāt saviem apmeklētājiem gudru, viegli lietojamu vietni, kas automātiski pielāgojas viņu vajadzībām un vēlmēm. Lai to panāktu, mēs izmantojam būtiskus vai tehniskus sīkfailus, kas palīdz mums parādīt jums mūsu Tīmekļa vietni un nodrošināt tās funkcionalitāti. Šīs būtiskās sīkdatnes ir nepieciešamas mūsu vietnes pareizai darbībai.

– Funkcionālie sīkfaili: mēs izmantojam funkcionālos sīkfailus, lai atcerētos jūsu preferences un palīdzētu jums efektīvi un lietderīgi izmantot mūsu vietni un/vai lietotnes. Piemēram, šie sīkfaili palīdz mūsu vietnei atcerēties jūsu izvēlēto valodu vai meklēšanas iespējas. Šīs funkcionālās sīkdatnes nav būtiskas vietnes darbībai, taču tās papildina funkcionalitāti un uzlabo e-komercijas izmantošanu. veikala vietnes pieredze.

– Analītiskās sīkdatnes: mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai gūtu ieskatu par to, kā mūsu apmeklētāji izmanto e-pasta vēstules. Veikala tīmekļa vietne. Tādējādi mēs varam optimizēt un uzlabot savu vietni, saprast mūsu reklāmu un saziņas efektivitāti, kā arī pārliecināties, ka joprojām esam interesanti un atbilstoši. Mēs varam vākt datus par jūsu apskatītajām tīmekļa lapām, no kurienes esat ieradies, kādiem e-pasta ziņojumiem esat piekļūstis. e-pasta ziņojumus, kurus atvērāt un uz kuriem atbildējāt, kā arī datumu un laiku. Tas nozīmē arī to, ka mēs varam izmantot informāciju par jums un jūsu Vietnes izmantošanu, piemēram, jūsu apmeklējumu biežumu, klikšķu skaitu uz konkrētas lapas u. tml. Savu reklāmas kampaņu ietvaros mēs varam izmantot analītiskos sīkfailus, lai uzzinātu, kā lietotāji pārvietojas mūsu vietnē pēc tiešsaistes reklāmas rādīšanas. Tas var ietvert reklāmas trešo pušu vietnēs.

– Mārketinga sīkfaili: mēs izmantojam šos sīkfailus, lai savā un citās vietnēs rādītu personalizētas reklāmas. To sauc par “atkārtotu mārketingu”, kas balstās uz pārlūkošanas darbībām, piemēram, pakalpojumiem, kurus esat meklējis vai skatījis.

– Mēs izmantojam Google Analytics, tīmekļa analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google, Inc (“Google”). “Google Analytics apkopotā informācija tiek pārsūtīta un uzglabāta uzņēmumā Google. “Google var pārsūtīt Google Analytics savākto informāciju trešajām personām tikai saskaņā ar juridiskajām prasībām vai tad, ja šīs trešās personas apstrādā informāciju Google vārdā. Mēs iesakām atsevišķi un regulāri pārskatīt Google konfidencialitātes un sīkfailu politiku.

  1. Veikala vietnē tiek izmantotas trešo pušu sīkdatnes:

– Trešo pušu reklāmas sīkfaili – dažus no mūsu vietnē atrodamajiem sludinājumiem vai reklāmām var sniegt citas juridiskas personas. Dažas no šīm struktūrām izmanto savas sīkdatnes, lai analizētu, cik daudz cilvēku ir redzējuši konkrētu reklāmu vai cik daudz cilvēku to ir redzējuši vairāk nekā vienu reizi. Uzņēmumiem, kas veido šādas sīkdatnes, ir savas privātuma politikas, un mēs nevaram kontrolēt šādu sīkdatņu izveidi vai glabāšanu.

– Dažās mūsu Tīmekļa vietnes lapās var tikt rādīts saturs no ārējo pakalpojumu sniedzējiem (piemēram, sociālajiem tīkliem). Lai apmeklētāji varētu apskatīt šādu trešo pušu saturu, viņiem ir jāpiekrīt to noteikumiem un nosacījumiem, tostarp sīkfailu politikai. Ārējie pakalpojumu sniedzēji var izmantot savus anonīmos sīkfailus, kas paredzēti, lai pielāgotu viņu izmantotās programmas vai lietojumprogrammas jūsu vajadzībām. Sīkdatņu īpašo īpašību dēļ mūsu vietnei nav piekļuves šo sīkdatņu saglabātai informācijai, un ārējo pakalpojumu sniedzējiem nav piekļuves informācijai, kas apkopota ar mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm.

Sīkāka informācija par mūsu izmantotajām sīkdatnēm ir izklāstīta turpmāk:

Sīkfailu domēna tips Apraksts Ilgums

ls_smartpush amorej.lt – – – 1 mēnesis

tk_or .amorej.lt – – 4 gadi

tk_r3d .amorej.lt – – – 3 dienas

tk_lr .amorej.lt – – 11 mēneši

soundestID .amorej.lt – – 53 gadi

omnisendSessionID .amorej.lt – – 30 minūtes

test_cookie .doubleclick.net Funkcionāls Šo sīkfailu nosaka DoubleClick (kas pieder Google), lai noteiktu, vai vietnes apmeklētāja pārlūkprogramma atbalsta sīkfailus. 15 minūtes

_fbp .amorej.lt Mārketings Izmanto Facebook, lai nodrošinātu virkni reklāmas produktu, piemēram, reāllaika solīšanu no trešo personu reklāmdevējiem 2 mēneši

_gid .amorej.lt Analītiskais ID, ko izmanto lietotāju identificēšanai 24 stundas pēc pēdējās aktivitātes 1 diena

_gat_gtag_UA_128833741_4 .amorej.lt Analytics Izmanto, lai uzraudzītu Google Analytics servera pieprasījumu skaitu, izmantojot Google Tag Manager 1 minūte

_ga .amorej.lt Analytics Reģistrē unikālu ID, kas tiek izmantots, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto vietni. 1 gads

_ga_J7W357REEV .amorej.lt Analytics ID, ko izmanto lietotāju identificēšanai 1 gads

_hjSessionUser_3607255 .amorej.lt – – 11 mēneši

_hjFirstSeen .amorej.lt Funkcionāls Sīkfails tiek iestatīts, lai Hotjar varētu izsekot lietotāja ceļojuma sākumu, lai varētu uzskaitīt sesijas kopsummu. Tas nesatur nekādu identificējamu informāciju. 30 minūtes

_hjIncludedInSessionSample_3607255 .amorej.lt – – 2 minūtes

_hjSession_3607255 .amorej.lt – – 30 minūtes

_hjAbsoluteSessionInProgress .amorej.lt Funkcionāls Sīkfails tiek iestatīts, lai Hotjar varētu izsekot lietotāja ceļojuma sākumam, lai noteiktu kopējo sesijas skaitu. Tas nesatur nekādu identificējamu informāciju. 30 minūtes

lappušu skatījumi .amorej.lt – – 53 gadi

  1. Kā jūs varat atteikties no sīkfailiem vai tos bloķēt?

Apmeklējiet mūsu e-pasta adresi. Jūs varat izvēlēties izmantot sīkfailus veikala tīmekļa vietnē. Sīkfailu piekrišanas logrīkā varat pārvaldīt un/vai bloķēt sīkfailus pēc saviem ieskatiem.

Ja nepiekrītat sīkfailu ievietošanai savā datorā vai citā ierīcē, varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ievietotos sīkfailus. Ja izvēlaties dzēst sīkfailus, atcerieties, ka tiks dzēstas arī visas iestatītās opcijas. Turklāt, ja sīkfailus bloķēsiet pilnībā, daudzas vietnes (tostarp e-veikala vietne) nedarbosies pareizi. Šo iemeslu dēļ mēs neiesakām atslēgt sīkfailus, kad izmantojat tiešsaistes e-komercijas vietni. Veikala tīmekļa vietne.

Jūs varat atteikties no pakalpojuma Google Analytics, neietekmējot mūsu vietnes apmeklējuma kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par to, kā atteikties no pakalpojuma Google Analytics izsekošanas visās jūsu izmantotajās vietnēs, apmeklējiet šo Google lapu: [https://tools .google.com/dlpage/gaoptout](https://tools.google.com/dlpage/gaoptout).

Mūsu Tīmekļa vietnē ir arī saites uz citu personu, uzņēmumu vai organizāciju tīmekļa vietnēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka e-pasts. Veikals nav atbildīgs par šādu tīmekļa vietņu saturu vai to privātuma aizsardzības praksi. Tātad, ja noklikšķināt uz saites no e-pasta. Ja, izmantojot veikala vietni, piekļūstat citām vietnēm, jums atsevišķi jāpārbauda to konfidencialitātes politika.

Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem un to, kā tos pārvaldīt vai dzēst, vienkārši apmeklējiet vietni [www .allaboutcookies.org](https://www.allaboutcookies.org) un jūsu izmantotās pārlūkprogrammas palīdzības lapu.

  1. Vai mēs atjauninām savu sīkfailu politiku?

Laiku pa laikam mēs atjauninām šajā Tīmekļa vietnē esošo Sīkfailu politiku. Kad Sabiedrība atjauninās šo politiku, jaunā versija tiks publicēta tīmekļa vietnē https://amorej.lt, tādēļ mēs iesakām periodiski apmeklēt mūsu tīmekļa vietni, kur vienmēr atradīsiet jaunāko šīs Sīkdatņu politikas versiju.

Šī Sīkfailu politika stājas spēkā un tiek piemērota no tās publicēšanas dienas Tīmekļa vietnē.